اخبار > اولین جلسه شورای فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی در سال 1401 برگزار شد.  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه شورای فرهنگی دانشکده برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی در سال 1401 برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده حقوق و علوم سیاسی؛ اولین جلسه شورای فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی با حضور اعضای شورا روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه 1401 در محل اتاق شورا برگزار گردید.

دکتر ابوالحسن شاکری رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی و شورای فرهنگی هدف از برگزاری این جلسه را تدوین تقویم فرهنگی دانشکده عنوان کرد و گفت: با توجه به بازگشایی مجدد دانشگاه و از سرگیری فعالیت‌های آموزشی در دانشکده‌، همچنین ابلاغ آئین‌نامه تشکیل شورای فرهنگی دانشکده‌ها از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و با وجود دغدغه‌های فرهنگی موجود در راستای بهبود روند فعالیت‌های فرهنگی در اولین گام در دانشکده حقوق و علوم سیاسی جلسه با رویکرد تدوین تقویم فرهنگی برگزار شد.

وی افزود: با توجه به مباحث مطروحه از سوی اعضای شورا و جمع‌بندی‌های صورت گرفته، شاهد برگزاری جلسات به صورت ماهانه و همچنین پیگیری اجرای مصوبات جلسات شورا با حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه خواهیم بود.

شایان ذکر است در اولین جلسه شورای فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی اعضای شورا به تبادل نظر درباره تقویم فرهنگی دانشکده پرداخته و پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح ساختند.


 

روابط عمومی دانشکده حقوق و علوم سیاسی


١٠:٣١ - 1401/03/01    /    شماره : ٣٢٥٦٤    /    تعداد نمایش : ٣١٨خروج